stopplay

Sanat, huzur, müzik, eğlence, yemek, içki, dans, felsefe, tiyatro bir arada olabilir mi?

Kültürel ve sanatsal etkinlikleri ile eğlence ve dinlence anlayışına farklı bir bakış açısı kazandırma hedefi ile kurulan Living Room; kaliteli eğlence anlayışını özel performansları, kültürel faaliyetleri ve sanatsal etkinlikleriyle dolu dolu yansıtıp; özgün kitleleri buluşturarak, misafirlerine rahat ve samimi bir ortamda hayatı paylaşma fırsatı sunmaktadır.

Bu vizyon ile Living Room; Anadolu yakasının, Kadıköy’deki sanat kulübü olarak konumlanmıştır.

İstanbul Anadolu yakasında hayata geçirdiğimiz sanat kulübümüzün dördüncü yılını dolduruyor olmanın heyecanı içindeyiz. Geçen bu dört sezonda yaklaşık 1200 Etkinlik ve yaklaşık 500 sanatçıya ev sahipliği yaparak alanımızda bir ilke imza attık. Gerçekleştirdiğimiz bu butik anlayış ile sanat alanında önemli bir eksiği gidermeye ve kalite düzeyini ortalamanın üstünde tutmaya çabalarken, Anadolu yakasının ilk Caz Kulübü olarak anılıyor olmanın yarattığı sorumluluk duygusu içinde daha iyisini sunma gayreti ile çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Ayrıca yine yakamızda tek olan Bar Tiyatrosu oluşumuyla daha önce var olmayan bir hizmeti de Kadıköylülere sunuyoruz.

Living Room’da bulabilecekleriniz bu kadarla da sınırlı değil. Bir sanat kulübü olarak tüm sahne sanatları alanında performanslar sergilerken yine tüm bu alanlarda eğitimsel yönde atölye çalışmaları gerçekleştirerek sosyal hayatınıza değer katmaya devam ediyoruz.

Sahnelerimiz

Alt Kat Sahne

Kullanım Alanı: 80 m2
Sahne: 5 m x 3 m
Tavan yüksekliği: 3.20 m
Kapasite: Oturarak 80 kişi, Ayakta 100 kişi

Üst Kat Sahne

Kullanım Alanı: 120 m2
Sahne: 4,5 m x 2 m
Tavan yüksekliği: 2.60 m
Kapasite: Oturarak 90 kişi, Ayakta 150 kişi